Mi legyen a szakmám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Nem tudom hogy mi legyen a szakmám. Most vagyok 8.as.14 éves lány vagyok. A Szombathelyi Nagy Lajos Gimnáziumba jelentkeztem és úgy néz ki fel is vesznek,viszon nem tudom hogy később mit kezdjek magammal. Szeretem a fizikát, a matekot és a kémiát is, de a bioszt nem szóval orvos kilove. Nektek van valami jó ötletetek?

Köszönöm előre is a válaszokat 😊



2018. márc. 25. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre dőljön el, hogy tényleg felvesznek-e. Aztán, ha igen, lássuk, hogyan haladsz. Nagyon sok minden történik még a következő négy évben, nincs sok értelme azon gondolkodni, mit csinálj akkor.
2018. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen érdeklődéssel lehetnél számítástechikus. Sokféle mérnök (vegyészmérnököt is beleértve). Taníthanád is ezeket a tárgyakt.
2018. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😀
2018. márc. 26. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se nagyon válassz most szakmát, négy év alatt még sok víz lefolyik a Dunán. Persze egyetemi karokat nézegethetsz, sosem árt.

Mérnöki egyetemre simán mehetsz egyébként ilyen érdeklődési körrel, de ez sokat változhat. Na és még a biológiát is megszeretheted addig. ;)

2018. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én Nyíregyházára jelentkeztem gimnáziumba, én a bioszt nagyon szeretem, és jelenleg fogorvos szeretnék lenni, de nyilván nekem is még ez sokat változhat majd a 4 év alatt.

Lehetnél tanár, ha szeretsz gyerekekkel foglalkozni, gyószerész (oda ugye a kémia kell nagyon). Unokatesóm építészmérnök, oda neki a matek és a fizika kellett nagyon.

2018. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!