Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri és irodalom érettségire...

Töri és irodalom érettségire mennyit kell magolni?

Figyelt kérdés
Nekem elég lenne egy kettes is. Töri-nél össze lehet kaparni a szöveg alapján megoldandó feladatokkal meg atlasszal? Irodalomnál pedig azt tudom,hogy van szövegértés,de csak ennyit
2018. márc. 26. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Öcsém és az elmúlt 4 év alatt mit csináltál???
2018. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vertem.. mit csináltam vajon. Kösz hogy a kerdésre válaszoltál,de imádom az ilyeneket

1. 4 év alatt nem lehet annyi rengeteg száraz infót megjegyezni ami ebből a 2-ből van,tudod ki fog annyit biflázni,aztán majd olyat kapok amit nem is tanultam.

2. Engem nem érdekel és nem is érdekelt a humán mert más irányba fogok menni,öcsém

2018. márc. 26. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

1-eske nem elsőbe van az érettségi az ősembernél hanem negyedik év végén, amit az ember négy évvel ezelőtt megtanult nem emlékszik rá! Aki átnézés nélkül emlékszik rá az hazudik! Vagy nem ember, a memória véges!


De nyugodtan elmesélheted hogy általános iskolában másodikos korodban március végén melyik tanárod mit mondott órán és mondd vissza szóról-szóra!


Idióta!


Kérdező: Nézd át az összes tételt mindegyikből tudjál egy 10-15 mondatot stabilan és nem lesz gond...ez logikusan legyen felépítve!

2018. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Töriből össze lehet hozni egy kettest könnyen, de azért nagyon alap dolgokat nem árt tudni, és az atlasszal barátkozz össze addig, nagy segítség tud lenni.

Én kettes voltam mindig, de hármas lett az írásbelim.

Magyar: szövegértést kb. negyedik osztály óta íratnak,azzal nem lehet nagy gond, már van gyakorlati írásbeli feladat is, levél meg ilyesmi, plusz az elemzés. Nézd át a novella- és verselemzési szempontokat! Szóbelire tudjál minden tételről beszélni, töriből egy rakat forrást adnak, magyarból picit nehezebb lehet, de ott meg a szöveggyűjtemény/adott mű jó kiindulási pont, azt meg odaadják neked.

Ennyi

2018. márc. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!