Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Mi volt az oka...

Egyetemisták! Mi volt az oka 2-3 ismétlővizsgának?

Figyelt kérdés

Nem tanultatok meg minden tételt esetleg leblokkoltatok vizsgán, a tanár volt kötekedő és rosszindulatú. Arra vagyok kíváncsi, hogy pl 40 tétel X tárgyból a sikertelen vizsga oka hogy megtanultatok 40/40 tételt és nem jutott eszetekbe vagy 40/pl 20-at és rosszat húztatok aztán 2-3 vizsgára is könnyedén vettétek a felkészülést?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. márc. 28. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerves kémia volt az oka és tanultam, de kevés volt. 3x vettem fel a tárgyat, mire meglett.
2018. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha nem kellett 2 ismétlővizsgára mennem.

Egy-egy ismétlővizsgának ilyen okai voltak: beugrón való kiesés (definíciók, pedig ki volt adva a lista hozzá, de a tanár szerint nem fogalmaztam elég pontosan:S), a szorosan vett témától elkalandozó tanár (gondoljak más tantárgyak keretében tanultakra), olyan anyag számonkérése a vizsgán, amiről a felsőbb évesek azt mondták, csak az ötösért fogják kérdezni (én pedig a félévi eredményeim alapján a 3-ra hajtottam):D

2018. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vizsgaismétlésem matematikából volt, de az mondjuk legendává vált. Két felsőoktatási intézményben összesen 13-szor futottam neki a teljesen ugyanolyan tematikájú "Matematika 1." nevű tárgynak, az utolsó próbálkozásra lett meg (többszöri tárgyfelvétel meg ilyenek). Az oka csak annyi volt, hogy már az aláírás megszerzéséhez is feladatokat kellett megoldani, majd később a vizsgán is. Mivel egyszerűen képtelen voltam felfogni a matematikát, akadtak vele gondjaim.

A megoldásra sajnos nem sikerült rájönnöm, nem jutottam annál tovább, hogy a félévi első előadás első negyed órája után (akkor került szóba az i képzetes egység) is értsek bármit is. De aztán a tizenharmadik alkalommal a derék tanerő végre nem tartózkodott benn a vizsgán és a csoporttársak össze tudtak súgni egy kettest.

2018. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!