Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogorvos lehet olyanból,...

Fogorvos lehet olyanból, akinek rossz a kézügyessége? Hogy van ez osztályozva, vagy hogy van ez a fogorvosin?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Mégis mit értesz rossz kézügyesség alatt?

Remeg a kezed vagy nem jók a motorikus képességeid?


Ha ezek a problémák, akkor úgyis megvágnak gyakon. Csak magaddal cseszel ki.

2018. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol olvastad a kérdésben hogy rólam van szó? Miért kombinálsz?
2018. febr. 25. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem születik fúróval a kezében, a jó kézügyesség meg csak egy szelete a szakmának. Én azt mondom, hogy átlagos kézügyességű emberek tanulnak fogorvosnak, nagyon kevés az az igazi művészlélek, alkotó. Ha nem kifejezetten ügyetlen az ember, akkor alapvetően nem lehet baj, maximum nem csinál magas esztétikájú, orvos által felépített front pótlásokat.

Én végzős vagyok, nálunk osztályzat nem jár betegkezelésért, de hamar híre megy, ha valaki kifejezetten béna és ez inkább neki kellemetlen. Mindenkivel előfordul, hogy bénázik, főleg az elején, de mikor rendre ugyanarról az emberről hallani, hogy már megint mit is csinált, az jelent vmit. Leginkább azt, hogy nem kellett volna idáig elengedni, de államvizsga előtt nem illik kibukásig szivatni az embert. Szóval én azt mondom, bármilyen ügyetlen is vki, el tudja végezni az egyetemet, mert jelenleg nincs semmi ilyen szűrő sajnos és így kijönnek az egyetemről olyan orvosok, akik ki tudja mekkora károkat fognak okozni emberek szájában.

2018. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi ! :)

A kifejezetten ügyetlenekre voltam kíváncsi.

És a fogszabályozás mehet nekik? Vagy ha ügyetlen a keze, akkor ehhez is az lesz?

2018. febr. 25. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem kombináltam. Itt általában azok kérdeznek, akik érdekeltek a témában és azért érdekli, mert saját magáról van szó vagy egy számára közeli emberről.

Sokkal könnyebb úgy választ írni, hogy személyesen szólítod meg a kérdezőt. Ha ez zavar, akkor máskor írd oda.


Ennek ellenére még most sem mondtad el, hogy mit értesz rossz kézügyesség alatt....

A lényeget takarod el... anélkül meg nem lehet pontos választ adni..


Ne a támadást lásd ha közben te vagy a hülye... meg maga a kérdés.

2018. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert a rossz kézügyességnek milyen fajtái vannak?
2018. febr. 26. 07:00
 7/7 EVA800 ***** válasza:
70%
A képzőművészeti főiskolán van a szobrászművész képzés.
2021. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!