Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Van itt olyan,...

Egyetemisták! Van itt olyan, aki suli mellett dolgozik? Ha igen, tudtok esetleg nekem ajánlani olyan munkákat, amelyeket rugalmas időbeosztásban lehet végezni egyetem és egyéb más dolgaim mellett?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok (most járom a második félévemet) és mivel nekem nem olyan sűrű az órarendem meg nem is egy olyan szakon tanulok, ahol meg kell feszülni a tanulásban, ezért arra gondoltam, hogyha lehet, akkor nyártó megpróbálnék hosszabb távra is dolgozni és szeptembertől akkor "mellékállásban" dolgoznék valamit ha lehet egészen a diploma megszerzéséig. Igazából jól jönne nekem egy kis saját megtakarítás, mert ha (feltehetőleg)2 év múlva elvégzem az alapszakot, akkor utána lenne valamennyi anyagi hátterem, mellyel eltudnék indulni az életben és ha van rá lehetőség, akkor utána vennék egy lakást valahol Budapesten, hogy ezzel is megalapozzam hosszabb távon az önállósodásomat és utána már úgy tudnék továbbra is tanulni/dolgozni, hogy bent a városban élek és (részben) már saját magam intézem a dolgaimat. Elsősorban olyan munkára lenne szükségem, amelyet rugalmas időbeosztásban lehetne végezni (magyarul akkor amikor én ráérek, persze előzetes egyeztetéssel), és keresetben örülnék, ha legalább 100-150.000 Ft-t tudnék havonta összegyűjteni. Ha lehet, elsősorban telefonos vagy irodai fajta munkát vállalnék.


Az érdekelne, hogy van itt olyan, aki akár szakterületen dolgozik? Ha igen, tudna ebben segíteni, hogy hol érdemes ilyen téren keresgélni?



2018. márc. 31. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak jók, hosszútávúak is. Diákszövetkezeteknél nézz körül.
2018. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ha legalább 100-150.000 Ft-t tudnék havonta összegyűjteni" -Ez felejtős, ehhez heti 40 órákat kéne dolgoznod vagy olyan helyen ahol van műszakpótlék (irodában nem szokás) vagy speciális tudás is kell hozzá (ilyened meg nincs).


Szakterületre meg inkább olyanokat vesznek fel aki 1-1,5 éven belül végez.


Amúgy melódiákon keresztül tudsz menni vagy professionon keress munkákat és kinkrétan céghez jelentkezz.

2018. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mely diákszövetkezetek a legmegbízhatóbbak?
2018. márc. 31. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!