Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1honap mulva diplomazok es...

1honap mulva diplomazok es annyira izgulok h alig tudok ragondolni is. Hogy “eljem” tul az ezzel jaro stresszt? Es hogy tudnam ezt kezelni? (Annyira izgulok hogy semmihez nincs kedvem az eletben kb igy teljesen magamba fordultam)

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Emiatt stresszelni? Én inkább hálát adnék az égnek, ha már ott tartanék :D
2018. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy már nincs jogviszonyod, már "nem rúghatnak ki", hogy idáig eljutottál azt nem adták könnyen XX számú kollokvium,alapvizsga, gyakorlat, zh, ismétlővizsga..stb van a hátad mögött! Légy inkább büszke arra, hogy idáig eljutottál és gondolj arra amikor elsősként beiratkoztál milyen távolinak tűnt ez és most itt van, mert "kiérdemelted" "megfeleltél"


Tanulj amennyit bírsz és bízz abban, hogy sikerül, de ha nem akkor is van még lehetőséged...nem az életed a tét! Nyugtasd magad azzal, hogy ha most beleadsz anyait és apait és ne adj ég nem sikerül legközelebb sokkal könnyebb lesz újra átvenni!


Nincs bukás csak tapasztalatszerzés!


sok sikert!

2018. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudodm h ez igy nagyon furan hangzik a legrosszabb atlagom is 4es volt de azt hiszem pont ez is benne van h van egy megfelelesi kenyszerem a legjobb meg 4,7 es most a celban meg ramtort a nagy stressz amugy is stresszes tipus vagyok.
2018. ápr. 3. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azzal nyugtattam magam mindig, hogy legalább kegyelemkettest kapjak - azért elég minimálisan tudni a dolgokat - és ha megbukok legközelebbre könnyebb lesz felkészülnöm, hiszen már egyszer becsületesen megtanultam a dolgokat....ha nagyon félek kivetítem, hogy háromszor-négyszer is megbukok és addigra már biztos tudni fogom a dolgokat. Aztán legtöbb esetben kijövök egy jelessel első vizsgán :-) De engem ez megnyugtat készülés közben :-)
2018. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!