Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy nagyon színvonal...

Az gáz ha egy nagyon színvonalas gimibe járok (most nyolcadikos vagyok) es engem a gasztronómia érdekel?

Figyelt kérdés
Szóval az ország egyik legjobb gimnáziumaba jarok, de igazából nincsenek még olyan nagy terveim a jovore nezve, viszon a gasztronómia érdekel. Csak nem lenne az fura, hogy egy ilyen jo gimibe jarok es jo tanulo is vagyok es akkor elmennék később szakacsnak? Nem rég kezdett el ez érdekelni es nahyon szeretnék egy hires szakacs akár Michelin csillagos séf lenni(jo persze tudom, hogy az nagyon nagyon nehéz es sok munka lenne de akkor is). Szóval szerintetek ez nagyon gáz?

#továbbtanulás #híres #gimnázium #séf #szakács Michelin csillag
2018. ápr. 5. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Gyerek vagy még, akár kukás bácsinak is készülhetsz. Nem most kell eldönteni.
2018. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2018. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Mautner Zsófi közgazdászként, brüsszeli diplomata állást otthagyva ment el szakácsnak.

Viszont egyelőre ne az legyen a cél. Igyekezz egy minél jobb érettségit letenni majd, hogy ha esetleg mégse jönne be, akkor tudj váltani.

2018. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős..mindenki lehülyéz, amiért 450+ pontot érő bizivel a kezemben szakács szeretnék lenni...
2018. júl. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!