Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan szakma hogy stadion...

Van olyan szakma hogy stadion épitő? Lehetséges mégis azt kéne tanulnom. Annak több jövője van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Most hogy igy újra az "Adóvarázsló bácsi" lett a miniszter elnökünk. Vagyis a stadionoké. Lehet igénybe vennék egy stadion épitő szakmára. Mostanság csak szerintem abból lehet biztos forrás. Szerintetek. Hol van ilyen suli?

2018. ápr. 9. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Létezik olyan, hogy stadion építő szakma? Én úgy tudom hogy kőművesek és daru/egyéb építést segítő gépkezelők építik.
2018. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Remélem ezt nem gondolod komolyan. Már hogy lenne olyan hogy"stadion építő"???

Tanulj valami rendes szakmát, ne ilyen baromságokra pazarold az idődet!

2018. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Érdemes lenne indítani ilyen szakmát :D

Amennyi sztár focistát kineveltünk az elmúlt években szükségük van az ilyen stadionokra:D


Sajnos mi csak a focihoz értünk így abba kell invesztálni:(

Ha lesz elég stadion és a mindennapos testnevelés végre beérik nem kell majd egészségügy mert egészségesek lesznek az emberek.

Oktatni pedig csak a hülyéket kell, mi magyarok viszont nagyon okosak vagyunk alapból is ezért nekünk az sem szükséges:D minden felmérés kimutatta hogy a diákok mindig a top mezőnyben végeznek:D

2018. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!