Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győrben a Lukács Sándor-ba...

Győrben a Lukács Sándor-ba szerszámkészitőnek felvenének?

Figyelt kérdés

7 évége:

Matek:4

Fizika:3

Angol:3

Magyar:4

Nyelvtan:3

Töri:4


8 Félév:

Matek;3

Fizika:4

Angol:4

Magyar:4

Nyelvtan:3

Töri:4



2018. márc. 7. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen jegyekkel, ha a felvételit el nem rontottad, akkor a lukácsnál én jobb iskolát keresnék, az egy fertő
2018. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam felvételit
2018. márc. 8. 23:28
 3/7 A kérdező kommentje:

És a jobb iskolára melyikre gondoltál?

(Te melyik iskolába jársz ha szabad tudni? )

2018. márc. 8. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Meglésve, de válaszolok.


Az, hogy nem írtál felvételit, rengeteg helytől elvágott, ezekkel a jegyekkel és egy közepes felvételivel, már rengeteg jobb helyre jelentkezhetnél (akár a Lukácsba is, egy jobb szakra), ítélkezni nem szeretnék, ez a saját döntésed, illetve egyéb kondíciókból is fakadhat.


Jobb iskola alatt, pedig az értem, ahova nem járnak ki heti szinten a rendőrök, illetve a szünetben nem a folyosón kell álni, mivel félendő, hogy a diákok szétverik a termet, és egyéb mást.

Ezt a mércét nem olyan nehéz megütni.


Harmadik kérdésedre válaszolva, én a PÁGISZ-ba járok, ami nem állítom, hogy a legjobb iskola lenne, révén nem ismerem az összeset, de az elmondható, hogy egy élhető iskola, és a közösség is (nagyobbrészt) összetartó.

2018. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alap kérdésre visszatérve, ilyen jegyekkel valószínűleg felvesznek.


Valamint ha teheted, ber ez a jövő zenéje, maradj majd két plusz évet, és éretségizz le, sokkal jobban el tudsz vele helyezkedni.

2018. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az éretségizni mindenképpen szeretnék. Igen a felvételi megirásának eséjét SAJNOS kihagytam:(



Össintén én egy erős testalkatu gyerek vagyok kicsit viszahuzodó de ha mérges vagyok akkor meg merek szolalni és ki is állok magamért.Nem szokásom belekötni emberekbe meg nem is szeretek. Én ha lehet akkor inkáb keresem a (az ugymond értelmesebb embereket) nem a tegyünk tönkre verjünk meg másokat,alázuk meg tipus vagyok.

Ja és engem nem lehett könnyen hülyeségekre venni PL:drog,verekedés stb. (kivétel a kedvenc hobbimban(motokroszozok))

2018. márc. 14. 20:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. márc. 14. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!