Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart kb ledokumen...

Mennyi ideig tart kb ledokumentalni egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kivancsi, hogy mennyi ideig tart elkesziteni magat a tudomanyos munkat, az maf keszen van. Mostmar csak nyitnom kene egy szovegszerkesztot es ledokumentalni, hogy ezt es ezt csinaltam.


Szerintetek mennyi ido leirni ~70 oldalt?



#szakdolgozat #dokummentacio
2018. ápr. 11. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha tényleg mindennel kész vagy, és csak a fejedből le kell írnod az egészet, akkor szerintem intenzív munkával 4-5 nap alatt megvan (ha nincs más feladatod, elfoglaltságod). De ha pl. van még benne kutatnivaló (mondjuk az elméleti bevezetőnél a szakirodalmak áttekintése), akkor azért hosszabb idő.
2018. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetve nyilvánvalóan ha vannak ábrák, grafikonok, táblázatok vagy bármilyen más illusztráció, akkor azok elkészítése is növeli az időtartamot.
2018. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából az irodalom kutatás része kész van, és le is van írva. Már tényleg az van csak hátra, hogy a konkrét munkámat leírjam + fényképek készítése. De akkor ha rákoncentrálok 2 hét alatt kész lesz :)


Köszönöm a választ!

2018. ápr. 11. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a két hét reális :) Sok sikert!
2018. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen téma és mennyit kell rajta dolgozni. Mert ha csak "írkálás" és a források összeollózása, akkor tényleg gyorsan megy. Viszont ha valami komolyabb saját munka ledokumentálása, az lehet nehézékesebb, mert pl közben jössz rá, hogy kellene még pár számolás, grafikon, adat, stb amit elő kell állítani.
2018. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!