Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekra felkészülés a kettesér...

Gorgo 20 kérdése:

Matekra felkészülés a kettesért? Milyen lehetőség van 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék most ezen magyarázkodni és tudom h tele van felkészítő weboldalakkal az internet de ez itt most egy speciális helyzet. Röviden tömörem leírom mi a helyzet részletek nélkül. Esti suliról va szó és 2 éve tényleg semmit sem készültem és mindent el is felejtettem amit elötte tudtam az évek során.Alig jártem be és akkor se tudtam koncentrálni és úgy figyelni hogy ragadjon rám is valami még ha jegyzeteltem is. Szóval a nulláról semmi alap nélkül 1 hónap alatt egy kettesért mik azok a témakörök amiket érdemesebb és megjegyezhetőbb tanúlni.Lehet köpködni háttértörténetet nem írok hozzá , nem vagyok amúgy sem stabil lelki állapotba.Akik érettségiznek és nappalira járnak ki tudják préselni a kettest mivel heti szinten ezzel foglalkoznak legalább 1 órát.A többi tantárgyat most zárjuk ki, matek érettségire 0áról 2esre. AKi tud tanácsot adni mit nézzek át úgy hogy idegen az egész kérem segítsen.

#érettségi #matematika #votkanarancs #sorrymyfamily #surr at 15 #istenlássalelkemet
2018. ápr. 11. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináld végig a korábbi érettségiket, én is azt csináltam és igaz hogy kicsit több idő alatt, de csak ennyi gyakorlással összehoztam egy 75%os középszintűt, úgy hogy világ életemben sötét voltam hozzá, és 3 éve nem foglalkoztam vele.
2018. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam tavaly én is. Én úgy készültem fel hogy átnéztem a függvénytáblát. De nem bemagoltam, csak megnézegettem hogy nagyjából mik vannak benne és hogy merre találom azokat. A feladatokhoz pedig kimásoltam mindent, ami talán jó oda és megpróbáltam valamit kezdeni velük. Sokra nem jutottam, csak a feladatsor első feléből tudtam jól, végig megoldani 1-2 feladatot, de szinte mindre kaptam részpontot, így végül 37%-os lett. Nem sok, de nekem elég volt.
2018. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyorsan keresel egy PROFI és JÓ matektanárt (akit mások is ajánlanak), heti 3-szor elmész hozzá, kicsengeted az összeget, és aktívan veszel részt az órákon. Én ezt ajánlanám.

Sajnos rá kell szánni egy bizonyos összeget, de itt a profizmust és a hozzáértést kell megfizetni, ha már évek óta nem készültél semmit. (Ingyen megtehetted volna, ugye...)

2018. ápr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!