Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miben illik menni egy középisk...

Miben illik menni egy középiskolai nyílt napra?

Figyelt kérdés
(Óralátogatás, felvételi tájékoztató.) Egy elég erős gimiben szeretnék továbbtanulni és azt fogom meglátogatni. Alapból a stílusom elég sötét nincsenek nagyon világos cuccaim, de félek, hogy rossz lesz az első benyomásuk. Emlékezni fognak egyáltalán rám, esetleg szóbelin?

2016. nov. 2. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tiszta a ruhád, és ne legyen szakadt. Nem kell kiöltözni. Egy ilyen nyílt napra rengetegen mennek, hacsak nem neon színű a hajad, szerintem nem fognak rád emlékezni.
2016. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szaggatott farmer felejtős:D Ment a zöld kéz, köszönöm!
2016. nov. 2. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell különösebben sehogy se kicsípni magadat. Menj úgy, ahogy alapból szoktál öltözködni! :) Én beültem 8.-osként egy földrajz órára, mint később kiderült a későbbi föcitanáromhoz ültem be, mire elballagtam se tudta a nevemet xd pedig jó tanuló voltam nála :D ne parázz :D
2016. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én úgy mentem mint egy átlagos iskolai napon. Fekete farmerban, fehér pólóban. Nem kell kiöltözni.
2016. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig emlekeznek rá hogy gipszben volt a lábam.8.ban műtötték,járógipsszel mentem nyílt napra. Pedig 2004ben érettségiztem..
2018. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!