Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemre kb kötelező...

Az egyetemre kb kötelező laptopot venni, ugye?

Figyelt kérdés
Gondolom elengedhetetlen,mivel sima számítógéppel csak otthon tudnék tanulni.
2018. ápr. 23. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Igen, kötelező. - Mindenki más rajtad kívül papírt és tollat fog használni. :)
2018. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A jegyzeteléshez nem kötelező, mert tollal és papírral is lehet, sőt szerintem sok esetben könnyebb is pl. ha ábrák vannak vagy ilyesmi. Ugyanakkor általában (legalábbis nekünk biztosan) pl. rengeteg beadandót, prezentációt kell készítenünk gépen, csomó anyagot eleve digitálisan kapunk meg, tehát az szerintem elengedhetetlen, hogy legyen egy géped, mert arra szükség van. Az, hogy asztali vagy hordozható, az már a te igényeiden múlik. Nekem laptopom van, ami nagy előny, mert így tudom hozni-vinni és mindig nálam van, ha éppen szükségem van rá, illetve akár utazás közben is tudom használni, tudok tanulni (persze, akár nyomtatni is lehet, de az megint nem úgy működik, hogy ott és akkor nyomtatok, amikor és ahol eszembe jut). Kollégista vagyok, viszonylag messze tanulok, ezért, ha csak otthon lenne egy asztali gépem, akkor az azért egy elég nagy hátrány lenne szerintem. Ugyanakkor, ha valaki otthon lakik és onnan jár egyetemre, akkor egy asztali gép is tökéletes lehet.
2018. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Én elvagyok nélküle, első félévben volt de tönkrement és nem pótoltam azóta se. Talán 2 tárgy volt ahol kellett órán laptop, akinek nem volt vagy nem akarta becipelni az is kapott ott helyben gépet. Nálunk szinte minden teremben van elzárva egy szekrényben laptopok, ha esetleg órán kell valamiért az egyetem biztosítja hogy legyen. Beadandót, preziket ithon a gépen készítem, tanulnivalót ha elektronikusan elérhető ki szoktam nyomtatni, jobb szeretek papírról tanulni, mert azt tudok firkálni, kiemelni részeket. Próbáltam laptopon jegyzetelni mikor még volt de nem szerettem, sokkal jobb és gyorsabb papíron.
2018. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni,mert utálok számítógépről tanulni,viszont én is messze megyek. Köszönöm a válaszokat! :)
2018. ápr. 23. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!