Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mennyi az...

Ebben az esetben mennyi az esély, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Az általam megjelölt szak maximum kapacitása 106. Első helyen 111-en jelölték, összesen pedig 230-an. Azt tudni kell, hogy májusban alkalmassági vizsga is lesz, szóval ezek közül biztosan lesz olyan is, akinek nem sikerül. Tavaly a ponthatár 310 volt, de első helyen akkor 120-an jelölték, összesen pedig 260 körül. Nekem nagyjából 310-320 pontom lesz. Azért tudom, mert már megvan az érettségim, csak idén újra érettségizek egy tantárgyból.

2018. ápr. 29. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
majompénisz
2018. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy milyen szak. Vannak extrém helyek, ahova 1000-en jelentkeznek, de csak 50 fő körül jut tovább az alkalmasságin (tipikusan színész szakok). Ha a tied is ilyen, akkor simán lehet rá számítani, hogy az alkalmasságin a jelentkezők fele lemorzsolódik, így ha te továbbjutsz azon, akkor szinte biztos, hogy felvesznek, feltéve hogy megvan a pontod.
2018. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konduktor szakról van szó. Én már voltam előalkalmasságin, az sikerült szerencsére.:)
2018. máj. 1. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!