Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat kérdőív, kevés a...

Szakdolgozat kérdőív, kevés a minta. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
15 kérdőívet sikerült kezhez kapnom, sajnos ez semmilyen módon nem lehet már több speciális okokból. Ha ismertetem, hogy milyen adatok születtek viszont nem tudok belőlük következtetés levonni, csupán leírom, hogy ilyen és ilyen okokból sikerült így akkor az von le a dolgozat értékéből?
2018. ápr. 29. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha köze van a szakmádhoz annak, hogy miért csak ennyi került vissza X db-ból, akkor mindenképp.
2018. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben tényleg semmilyen módon nem lehet már több, akkor erősen függ attól, hogy maga a téma, amit feszegetsz az mennyyire múlott a kérdőív válaszain.

Pl.: Azt kutatod, hogy az embereknek mennyire fontos a xy termék az életükben, akkor eléggé gáz ha kevés a minta, mivel végül nem kaptál rá választ...


Bár nem ismerjük a témát, sem azt, hogy miért nem lehet utólag módosítani. Így nyitott kérdések, felvetések hadába ütközünk mi is.

2018. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én kitöltöm, ha gondolod.
2018. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megírtam a szakdolim (tanításmódszertan, gyp), megbeszéltük a konzulenssel, hogy ez nem az a téma, ami kutatást kíván.

Majd a leadási határidő előtti napon benyögte, hogy mégis kéne. Kifizettem a hosszabbítás díját a suliban, megírtam a kutatás eredményeit, majd írtam egy kérdőívet. Senki nem töltötte ki, profin megoldottam az elemzésüket így is...

2018. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne vonna le az értékéből!

Ha anonim, akkor tényleg azt tudod tenni, mint a korábbi válaszoló mondott: a beérkezett válaszok alapján kamuzol. Persze, nem etikus, de jobb, mint megbukni vagy kettessel átmenni:(

2018. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mondhatjuk úgy, hogy ennyi kitöltésére kaptam sajnos engedélyt,egy bizonyos körben vizsgálódtam és a szabályok nem teszik lehetővé, hogy ettől több kitöltőm legyen. Annak ellenére, hogy jóval nagyobb azok száma akik alkalmasak lennének a kutatáshoz. Röviden, rajtam kívül eső okokból alakult így, nem pedig a feltett kérdések miatt. Ezért is kérdeztem, hogy ez von-e le a dolgozat értékéből mivel nem tehetek a fennálló helyzetről.
2018. ápr. 30. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!