Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy "elemző"...

Van olyan, hogy "elemző" szakdolgozat?

Figyelt kérdés

Következő félévben lesz aktuális a szakdolgozat témaválasztás, de elkezdtem mostanában utánajárni a témának. Arra jutottam, hogy engem egy elemzés jellegű vonal jobban érdekel, mint mondjuk egy kérdőíves-tesztes vonal. Úgy érzem, hogy elemzés-összehasonlítás irányban eredményesebben tudnék dolgozni.

Szerintetek ilyen lehetséges? Csak mert akivel beszéltem, ők mind terveznek kérdőíves, tesztes vagy egyéb saját kutatást, így elgondolkodtam rajta, hogy egy elemzés megüti-e a bsc szakdolgozat színvonalát.

Ti mit csinálnátok? Feldobnátok mégis valamivel? (amúgy pénzügy-számvitel szakos vagyok)



2017. nov. 21. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amwnnyiben elemzés alatt egy vállalat működésére gondolsz(beszámoló+sok mutató) vagy vállalatokéra(többet egymással), akkor egyértelműen jó ötlet.

Sőt tdk vagy otdk témákba is küldik az elemzős dogákat.

Csak ugye tényleg van munka vele ha komolyan veszed.

Főleg ha bejön az ifrs is a témába.

2017. nov. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire gondoltam, teljes körű elemzésre. Köszi :)
2017. nov. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!