Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy megy egy emelt informatik...

Hogy megy egy emelt informatika érettségi gyakorlati része?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem és most egyedül készülök a mostani emelt informatika érettségira.


A feladatok már mennek, ezzel nincs nagyobb probléma, de ötletem sincs, hogy hogyan folyik egy ilyen vizsga.


Pl.: Hova kell elmenteni a dolgokat?


Valaki letudná írni az érettségi folyamatát lehetőleg elég részletesen :) Tudom, ez a legtöbb infós érettségizőnek valószínűleg már 100x bele rákták a fejébe, de mi "internetes szabadfoglalkozást" tartottunk mindig az infó órákon :D



2018. máj. 1. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg kapsz egy levél értesítőt, melyik kijelölt iskolába kell elmenned emeltezni.

Gyakorlatilag hallottam olyanról, aki ezt jóval utána kapta meg.

Érdemes utánajárni.


Elmész, megkapod a feladatsort, megcsinálod. Talán még mindig ugyan azok a modulok, word, excel, access, (utobbit soha nem fogod használni többet) és valami programozás/weblaptervezés?

Szóbeli nem tudom hány nap eltéréssel van.


(2006ban érettségiztem)

Biztos, hogy van egy erettsegi.hu / felvi.hu / erettsegi.gov.hu valamilyen oldal ahol ezeket joval teszletesebben leirjak, esetleg ugyfelszolgalattal. Ami sokkal megbizhatóbb, mint bármi másra hagyatkozni.


Google a barátod.

Sok sikert!

2018. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Elmész, megkapod a feladatsort, megcsinálod."


Pont erre lennék kíváncsi :) csak kicsit részletesebben. A többi nem érdekel...

2018. máj. 2. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!