Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi leszek és, hogy...

Nem tudom mi leszek és, hogy mit tegyek (? )

Figyelt kérdés
Még 17 vagyok de nem tudom mi lesz velem és,hogy mi leszek sportolok mert aza mindenem a terembe járás,hogy nézzek ki valahogy de a sportból nem lehet meg élni mindenki azt mondta, és máshoz semmihez sem értek nem vagyok aza nagy tanuló tudom magamról sajnos és semmi ötletem sincs,hogy mi lesz így velem minden este ezen gondolkozok és szorongok, élvezni akarom az életet mint eddig de ez mindig elszomorít,hogy más már tudja mit akar és én nem..

2018. máj. 2. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szereted a termet, akkor egy edzői?

Mondjuk ott oda kell tenni magad és a suli után is folyamatosan képezned kell, hogy képben legyél.

2018. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nehéz-e elvégezni?
2018. máj. 2. 18:22
 3/5 anonim válasza:

Gondold végig hogy mi érdekel,kèrj segítsèget a szüleidtől.

Felsorolok pàr dolgot,hátha segítek.

Milyen szakra jàrsz?

Előszörus milyen tipus vagy?

Aki könnyen lép màsokkal,idegenekkel kapcsolatba v az ellenkezője?

Kiemelkedő vagy valamelyik tantárgyból?

Valamit csak eltudsz kèpzelni hogy jó lesz..mondjuk képzelj el egy olyan munkát amely ideális lehet neked,nem kell megvalósíthatónak lennie.Indulj ki abból.

2018. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Könyvelés,közgazdász szakra járok.

Hamar kapcsolatba lépek idegenekkel.

Egyik tantárgyat sem nagyon kedvelem.

Én olyan munkát szeretnék,hogy legyen időm mindenre és keressek jól is.

2018. máj. 2. 18:33
 5/5 anonim válasza:
Hát pénzügyben nem vagyok otthon,de sok szerencsèt kívánok!
2018. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!