Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a tanárom...

Mit tegyek, ha a tanárom feljelentést akar tenni?

Figyelt kérdés
Az instagramon megjelent egy mém oldal az iskolámról, amire 3 képet töltöttek fel, ezek közül az egyiken egy tanár is szerepelt. Én és egy osztálytársam kommenteltünk a kép alá hogy kiről Legyen még mém ( pusztán viccből, nem akartunk megbántani ezzel senkit). De valaki beköpte az oldalt és megtudták hogy hozzászóltunk és most fel akar jelenteni a tanárunk. Nem írtunk teljes nevet, nem küldtünk képet róla, nem is készítettünk képet. Ehez van joga? És én ilyenkor mit tudok tenni (14 évesen)?

2018. máj. 4. 15:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Feljelenthet, de semmi buncselekmenyt nem kovettetek el ha csak a kep ala kommenteltetek. Nem ti eltetek vissza a keppel.
2018. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Fel bír jelenteni, de úgy sem ér el vele semmit.
2018. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem ti szerkesztitek a mém oldalt, akkor semmi törvénybe ütközőt nem csináltatok. Minden joga megvan hozzá, hogy feljelentsen, de semmit nem fog elérni vele.
2018. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Majd kiröhögik a bíróságon és kész.
2018. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk töröld az oldalt, 3 kép eltűnése miatt nem fog összedőlni a világ senki számára. Utána már hiába reklamál a tanár, hiszen levettétek a netről.
2018. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem én csinálom át oldalt. Pont ez az hogy a helyett hogy az adminisztrátort keresnék a helyett minket fenyegetnek. Erről a tanárról akit írtam kommentben (semmi piszkálódás nem volt benne) arról nincs fent kép szóval nem tudják a kommentre visszavezetni. Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 4. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te vezeted az oldalt, akkor te vagy a tanárod bejelented és az instagram felfüggeszti őket. Ennyire egyszerű a problémát megoldani. Ha a tanárod feljelent, akkor is ez lenne a vége.
2018. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
82%
Tanár léttére nincs sok esze ... Egyébként semmit nem tud tenni, csak kiröhögtetné magát, mellesleg szerintem ezt ő is tudja, csak most fenyeget titeket, hátha megijedtek és leszeditek a kommentet. Ha rám hallgatsz, töröljétek a hozzászólásokat, aztán legyen boldog! Ha meg titeket is a kép miatt büntet, szólj a szüleidnek, mert ez igazságtalan!
2018. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!