Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha valaki szteroidit rendel...

Ha valaki szteroidit rendel neten és nem azt kapta és be akar menni a rendőrségre feljelentést tenni annak mit fognak mondani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb esetben csak kiröhögnek, és hülyének néznek, de valószínűbb, hogy drogokkal való visszaélés miatt eljárás indul ellened.
2011. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valljuk be, amit te szteroidnak nevezel, az illegális gyógyszer leginkább. ezek után.. ? :D
2011. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gondola ***** válasza:

Nem azért,de arra nem gondoltál,hogy az interneten rendelt áru nem biztos,hogy az is,aminek árulják?A szteroidok így is elég veszélyesek lehetnek nem megfelelő használat mellett.

Egyébként biztos eljárás indulna ellened,nem járnál jól szerintem.Ezeknek ez is lehet a lényege.Az ilyen hiszékeny emberek,mint te,rendel az internetről illegális dolgokat,s akik árulják tudják,hogy nem tehetsz semmit,akár megkapod,s belehalsz,akár nem kapod meg,amivel teszem hozzá,nem biztos,hogy rosszabbul jártál.

2011. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TOMAtm ***** válasza:

hát szerintem ez olyan mint az illegális fogadás....azzal sem illik bemenni a rendőrségre mert esetleg ottfognak.

ezt károld el magadnak és legközelebb ne legyél HÜLYE hogy a netről rendelsz kamuszarokat(mert azt megveheted elég sok helyen is...mármint a kamu cuccot :))

2011. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez most vmi olyasmi hogy lopsz egy kocsit és bemész a rendőrségre hogy aza gyökér akitől loptad nem hagyta benne a forgalmit
2011. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

b+ utolsó!


ez kurv.ajó volt! :)

2011. szept. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kössz
2011. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:)
2011. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 unity válasza:

És akitől rendeltél, nem kerested fel, hogy figyelj már báttya, nem azt kaptam amit kértem?


Én is rendelgetek netről, meg árulok is neten és jártam már így is úgy is ... de olyan emberrel még szerencsére nem találkoztam aki, ne lett volna korrekt.

2012. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!