Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Felpofoztam az unokaöcsém, és...

Felpofoztam az unokaöcsém, és a tesóm most látleletet akar meg feljelentést? Mire számitsak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,még tanulok és itthon lakok.

Ma itt volt tesóm meg az unokaöcsém. Unokaöcsém hiperaktív,nagyon nehéz lekötni,és nagyon rossz meg neveletlen. 3 éves de ugy káromkodik mint egy kocsis. Az ok amiért felpofoztam,h egyik piilanatról a másikba beleharapott a karomba,de olyan erősen h még a vérem is kiserkent,a fogai helye még most is látszik. Próbáltam lerázni magamról,de csak nem engedett el,ezért szó szerint lepofoztam a karomról,aminek következtében még seggre is esett. Elég piros volt neki az arca után,meg gondolom az ordits miatt is.

tesóm felpakolta gyereket,és mondta h ezt nem úszom meg csak ugy,fel fog jelenteni.

Anyám is csak lesett,hogy most mi van?


2015. márc. 7. 18:37
1 2
 1/11 Bence_ ***** válasza:
88%
Fényképeezd le a harapást.
2015. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Az ég világon semmire ne számíts. Mire elmegy orvoshoz nem fog semmi sem látszani a gyereken. Én a tesóm is felpofoztam volna, hogy nem képes gyereket nevelni.
2015. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha vicces akarzs lenni, akkor te is vetetsz látletet:D Egéybként az önvédelmi törvény alapján nem számít a támadó cselekvőképssége, egy három éves kölköt nyugodtan meg leeht pofozni, mégcsak az arányosság elvét sem sérted.
2015. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Haha :D A tesódat kifogják röhögni a rendőrségen. Jól tetted, hogy felpofoztad, ez jár a neveletlen gyerekeknek.

Úgyhogy ne izgulj, nem fog történni semmi :) Max utálni fog a tesód, ha tényleg ennyire gyökér... xD

2015. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Vetess te is látleletet, innentől önvédelem. A te sérülésed tovább megmarad, mint az övé.

Egyébként 8 napon belüli úgyhogy magasról fognak tojni rá a rendőrségen.

2015. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi erővel te is feljelenthetnéd a tesódat, hiszen a gyerek által elkövetett dolgokért ő felel, ha vele van. Mondjuk ha a gyerek tényleg hiperaktív, akkor nem nevezném neveletlennek, de jobban kellene rá figyelni. Mi van, ha legközelebb egy idegenbe harap bele, aki tényleg elmegy feljelentést tenni?
2015. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

vagy ép az idegen ugy csap vissza hogy sittre kerül, a gyerek meg a hullaházba.

ez se lenne jó senkinek.

én is a látleletet javaslom, hogy legyen nálad ellenbizonyiték, valamint annak is utána járnék, be lehet e vasalni a látlelet árárt a tesódon jogilag. és ha lehet el kell gondolkozni ezen, hogy nem jobb e ha meg is teszed hogy a tesód érezze, felelős a gyereke tetteiért.

jelenleg ezt nem érzi.

2015. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Oltási könyvét kérd el :-D
2015. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
utolsó :DDDDDDDDDDD
2015. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%

Gondolom a válaszolók javarészt fiatalok. Kérdező, a hiperaktivitás nem nevelés kérdése, ezzel tisztában lehetnél ha ilyen van a családodban. Az én unokaöcsém is hiperaktív volt, jártak is szakemberhez. Elhiszem hogy felháborít a harapás, de nem sok észre vall megütni egy hiperaktív 3 évest. Nyilván halvány fogalmad sincs róla hogy ez miből áll. Én ennyi idősen szégyellném magamat hogy így kezeltem a helyzetet.


Egyébként ne számíts semmire, a testvéred valószínűleg csak mérgében mondta.

2015. márc. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!