Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van kozottuk összefüggés?

Van kozottuk összefüggés?

Figyelt kérdés
Tehát az érettségi eredményétől függ,hogy a továbbiakban hogyan fog teljesíteni az illető az egyetemen ?

2018. máj. 5. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs köztük összefüggés, az viszont igaz, hogy minél jobb eredménnyel végez valaki, annál valószínűbb, hogy az egyetemet is elvégzi.
2018. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

semmilyen összefüggés nincs.....anno átlag 2,3-2,5.....


érettségi töri kivételével...2-3-as


egyetemi kollokviumok: 4-es 5-ős


Jogász szakon! Római jogtól kezdve a kereskedelmi jogig, pénzügyi jog, büntetőjog....csak hogy néhányat említsek - aki jogra jár tudja miről beszélek :-) De anno irodalomból egy oldalt nem voltam hajlandó megtanulni, mert nem :-)

2018. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni :) ,még várom a válaszokat.
2018. máj. 5. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szak. Mérnökin szinte biztos, hogy aki gyenge matekot írt, annak komoly problémái lesznek az egyetemen.
2018. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mérnöki szakra megyek.Matekból sose tanultam ezért erős hármas lett az érettségim,aztán októberben újra mentem,arra már tanultam de nem estem túlzásba ezért 63% lett.Most májusban megyek megint ,erre már többet tanultam ezért ez 80% felett lesz.
2018. máj. 5. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!