Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit Csináljak Hogy Átmenjek...

Mit Csináljak Hogy Átmenjek Tesiből?

Figyelt kérdés

Bukásra állok tesiből és már utolsó évem szerintetek mint csináljak hogy át engedjenek?

14/L


2018. máj. 6. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért állsz bukásra?
2018. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a tesitanárt, hogy mit tegyél, hogy ne bukj meg
2018. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bukásra állsz tesiből akkor lemerem fogadni hogy 90% ban a lustaságod miatt van. Ami azt jelenti hogy vagy nem vittél felszerelést és emiatt nem vehettél részt az órákon, vagy csak simán rávágtad mindenre hogy nem tudod csinálni és nem is akartad. Én 1 általánosba jártam és 3 középsuliba annak más okai vannak. Legszigorúbb tesitanárnál is megkaptam a hármast év végére, mert én igazi bénaság voltam plusz túlsúlyos, de amennyire tudtam csináltam mindent futni is úgy ahogy tudtam, kötélmászást is megpróbáltam igaz ott a tériszony ami leginkább legyőzött, a technikám az tökéletes volt és ő ezt értékelte leginkább.


Nem is értem hogy tesiből hogyan lehet megbukni. Maximum akkor ha tróger vagy és cseszel csinálni valamit, na arra jogos is a bukás.

2018. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!