Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek tesiből felment...

Hogy szerezzek tesiből felmentést?

Figyelt kérdés
Nagyon béna vagyok tesiből. Nem vagyok lusta csak nem bírom. Eddig azért nem volt baj mert megértő volt a tanár s 5-el átmentem. De most új suliba megyek s félek hogy lerontaná a jegyem. Ha segít 8,4-es cilinderü szemüvegem van.
2017. szept. 27. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
És akkor mivan, ha tesiből csak 3mas vagy? Ne görcsölj így rá az osztályzatokra, hidd el semmit nem számít, főleg nem a tesi
2017. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy , a mozgás nem árt.
2017. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha valamit egyesületi szinten sportolsz akkor a heti 5 tesi helyett heti 3-ra kell csak bemenned (ha van úgy tesid, hogy első vagy utolsó óra). Viszont ha nem akkor ne gondolj az osztályzatra, tesi nem számít :)
2017. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
(3. vagyok) mármint a 3 tesishez kell egyesületi igazolás+nekünk szülői igazolás is, de kérdezd meg az ofődet
2017. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szememmel vajon kapnék felmentést? Mert úgy-e nyolc év kimaradt torna nem a legjobb gimnáziumban!
2017. szept. 27. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
5%

" Nem vagyok lusta csak nem bírom."


Nyilván azért nem bírod, mert eddig lusta voltál mozogni. Nem kapsz szemüvegre felmentést és nem ártana mozogni valamit.

2017. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem bírod, mert lusta vagy, és semmi hajlandóság nincs benned mozogni.


Nem azért kell, hogy ne legyél koca 20 éves korodra, hanem mert jót tesz a mozgás.

Az meg ha hármas vagy, senkit nem érdekel, nem felvételi tárgy :)

2017. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk gimiben nem vették véresen komolyan a tesit, mindenki ötöst kapott. Nekem részleges felmentésem volt, mert nagyon rossz a szemem (-7,5; -8,5), ami annyit takart, hogy nem végezhettem talajgyakorlatokat, szekrényugrást, és nem mászhattam kötélre. A többi dolgot ugyanúgy csináltam, mint a többiek.

Egyébként nem én kértem a felmentést, a szemorvosom erősen javasolta.

2017. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!