Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy ment az emelt...

Nektek hogy ment az emelt matek érettségi?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nehéz volt. Én őszintén szólva kicsit meglepődtem a feladatok típusán, az előzőek alapján nem ilyenre számítottam.

2018. máj. 8. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal több gráf volt benne mint valaha, és semmi logaritmus, vagy deriválás..

Nehéz volt, bár nekem az eddigi évek feladatai se voltak könnyűek. Fogalmam sincs milyen lesz, nem volt egyszerű, de ettől függetlenül lehet nem lesz rossz.

2018. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az első feladat simán ment majd a frászt hozta rám a gráfelmélet, mivel külföldi vagyok és nekünk ilyen nincs is a tananyagban. 5. feladatot jelöltem meg megoldatlannak. Nagyon vártam a log, exp trigo függvényeket, egykis deriválást, integrálást. Az utolsó feladat értelmezése is gondot okozott, mire a végét olvastam már nem tudtam mi volt az elején. Magabiztosan léptem be a terembe és csalódottan távoztam. :/
2018. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok volt a gráf, ami engem meglepett és elbizonytalanított. A valszám nem meglepő hogy ilyen sok volt. Nekem nagyon hiányzott a trigonometria, logaritmus és a térgeometria. Én az 5.-et hagytam ki. Összeségében mindenhova kijött eredmény és sikerültek, viszont nem érzem annyira biztosnak az eredményt. Ha 80% feletti, akkor már nagyon boldog leszek. Amúgy azok akikkel írtam szerintük is nehéz volt, sokak neki se tudtak állni pár feladatnak. De reménykedjünk, hogy jófej tanárok javítják é mindenki bekerül a megjelölt helyre :)
2018. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó feladatnál volt deriválás, én azt hagytam ki, mert annyi szöveget még életemben nem láttam. Egyszerűen nem tudtam felfogni a függvényt, amit meg kellett volna alkotnom a bevétel és a parkolóőrök száma tengelyén.

Egyébként szerintem borzalmas volt. Nagyon tompa voltam sajnos, és benéztem sok dolgot. Kevés volt az idő, sok volt a gráf.

2018. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tanítványom 111 pontot ért el, egy másik 105-öt.
2018. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!