Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia érettség...

Virvlcz kérdése:

Emelt szintű biológia érettségin lehet használni függvénytáblázatot?

Figyelt kérdés
Tavaly láttam egy srác kezében (sárga) függvénytáblázatot, amit behozott írásbelire a számológép mellett, de nem is értettem, hiszen sehol nincs megemlítve hogy lehetne használni. Viszont azért gondoltam megkérdezem, le ne maradjak egy "legális puskáról".

2018. máj. 14. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már, hogy visznek, nem is szóltak rájuk, szóval gondolom lehet. Bár fogalmam sincs mi értelme van, esetleg az ionok, és molekulák képlete miatt? Bár azokból sincs olyan sok, hogy megjegyezhetetlen lenne.
2018. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Emelt kémián lehet
2018. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Meg fizikán
2018. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sem szuksegszeru. Meg a kemiaval ellentetben inkabb a folyamatok ertekelesen, lenyegenek leirasan van a hangsuly. Az alap kepleteket meg aki eleget foglalkozott vele kivulrol fujja mar.
2018. máj. 14. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad, mert nincs itt felsorolva. Aki nem szólt rájuk, az hibát követett el.

[link]

2018. máj. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!