Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogos-e erre órai munka 1-est...

Highsc kérdése:

Jogos-e erre órai munka 1-est adni?

Figyelt kérdés
Tanóra utolsó 5 percében beszéltem padtársammal az éppen aktuális anyag kapcsán és annak továbbgondolásán mikor odajött a tanár, hogy mind a kettőnket megajándékoz 1 órai munka 1-essel miközben végig figyeltünk órán és minden jegyzetünk teljesen megvan. Szerintem legfeljebb a magatartásba szólhatna be, mivel a jegyeket a tudásomra kéne adni nem a viselkedésemre. Szerintetek jogos? Esetleg valamilyen szabályzatba le van fektetve, hogy mire mit adhat?

2018. máj. 14. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Welcome to the oktatási rendszer. Ez majd csak rosszabb lesz.:)
2018. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudod bizonyítani, hogy nem nem odatartozó dolgokról "csevegtek":( Ennyi szerintem belefér, ha ebben a konkrét esetben nem is igazságos.
2018. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igazságos, de legközelebb az órai anyag továbbgondolásán ne az osztálytársaddal cseveréssz, hanem vesd fel a tanárnak a gondolataidat.
2018. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!