Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igyak a szóbeli előtt energia...

Igyak a szóbeli előtt energia italt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod. :D:D

Nem ezen fog múlni a szóbelid. Amúgy ne közvetlenül előtte igyad, hanem legalább a szóbeli előtt 30 perccel, mert kell idő míg felszívódik.

Sőt, talán a fekete / zöld tea jobb is, mert az fokozatosan szívódik fel, ergo hosszabb ideig lát el téged koffeinnel.

4-5 filter és elég is. :D

2010. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Én ittam szóbeli nyelvvizsga előtt, sikerült is.

Viszont az egyik írásbeli előtt is ittam bár nem voltam szomjas és úgy felpörgette az anyagcserémet, hogy hamar a pisilés volt az egyetlen amire gondoltam. Össze is csaptam a fogalmazást és megbuktam.

2010. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál, ne egyél közvetlenül előtte, mert a Wc-ben végzed. Inkább szóbeli után lakmározzál.
2010. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha egyébként szoktál, akkor ihatsz. de sztem nem egy ilyen fontos helyzetben kellene kísérletezni, ha nem szoktál. kalappal! (Y)
2010. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!