Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán/egyetemen továbbtanu...

Főiskolán/egyetemen továbbtanulók számára a kollégiumi elhelyezés ingyenes?

Figyelt kérdés

Akik bekerülnek az adott intézménybe, azoknak a kollégiumért nem kell fizetni? Vagy fizetni kell érte?

Elnézést, ha buta kérdés, de a környezetemben nincs igazán olyan ember, akitől meg tudnám kérdezni. Rákerestem, de ott nem találtam egyértelmű tájékoztatást.



2018. máj. 16. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fizetni kell, kollégiumtól függő, hogy mennyit. Nálunk az átlag olyan 15 ezer forint/hónap, van ennél olcsóbb és drágább is.

Attól is függ, hogy hány szobatársad van, felújították-e a helyet vagy emeletenként 1 penészedő "fürdőszoba" van 3 tusolóval.

2018. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De igen fizetős, általában 12 és 30 ezer közötti összeg amiben nincs étkezés. És a kollégiumi helyekért harc megy, nehéz bekerülni.
2018. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ingyenes, fizetni kell érte. Kollégiumonként változik, hogy mennyit, 10-30 ezer forint között havonta.
2018. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell fizetni. Hogy hol mennyi, az változó, de minimum 10 000/hó körül láttam, mikor nézelődtem. És nehéz bejutni.
2018. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!