Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ értékelése hogyan történik?

OKJ értékelése hogyan történik?

Figyelt kérdés
Hogyan értékelik az OKJ-t? A gondom tulajdonképen hogy a héten volt záródolgozat ami 65%-os lett elég rossz érték ,szemben az össze többi 12db rész dolgozat min 85% maximum meg 98%-okat szoktam elérni. Keresztféléves képzésben vagyok. Lehet ebből még idén 5-ös vagy megbuktam? hogyan történik az értékelés az OKJ-n?

2018. máj. 17. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Neten fent van a modulok %-os értéke a végjegyhez viszonyítva.

Az alapján simán kilehet számolni.

2018. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

töltöttem le valami powepointot és abban voltak ezek az értékek:


81 – 100% jeles (5)

71 – 80% jó (4)

61 – 70% közepes (3)

51 – 60% elégséges (2)

0 – 50% elégtelen (1)


Tehát ha én a záródolgozatomat nézem akkor én 3-as vagyok? Az nagyon rossz! az összes százalékom, ami van az 80% ez az összes százalékból lett számolva,de ez is csak 4-es :(

2018. máj. 17. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom... mi ilyen nehéz ezen?

Először is nem írtad, hogy milyen OKJ és azt sem, hogy több modulból volt a záróvizsga vagy csak egy dolgozat.

Ha csak egy dolgozat, akkor annak az eredménye lesz a végeredmény.


Ha pedig részdolgozatok alatt kis évközi dolgozatokat értesz, akkor annak nincs hatása a végeredményre.


De ezek mind levannak írva a képzés kimenetelébe.

Képzés név alapján keress.

2018. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Több modulból 12db modulból 1 db záróvizsga.


Informatikai rendszergazda

felnőttképzés

OKJ 54 481 04


Budapest

2018. máj. 17. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ott vannak a vizsgakövetelmények.

Ha ez alapján sem megy, akkor el nem tudom képzelni, hogy bármennyi közöd is van az informatikához!

2018. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "záródolgozat" vlmi írásbeli vizsga ?
2018. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Számítógépen egy temakor lezaro dolgozata,amiben minden az eddigi resz dolgozatokbol van ,mind a 12 resztemabol vannak kerdesek ,itt 120 kerdes volt a zaro dolgozatban ...
2018. máj. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!