Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha emelt informatika érettségi...

Ha emelt informatika érettségin nem tudok megszólalni önállóan, kérhetem hogy kérdezgessen a vizsgáztató?

Figyelt kérdés
Vannak olyan tételek amiből önállóan nem igazán tudnék semmit elmondani főleg nem 20 percen keresztül, mert nem igazán tudom hogy most pl mi tartozik az adott tételhez. De ha konkrét kérdéseket tesz fel mint egy dolgozatba akkor nagy valószínűséggel meg tudom válaszolni.
2018. máj. 17. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérheted, de egy csomó pontot nem kapsz meg, ami a logikai felépítésért, előadásmódért járna. Részletesebben lásd az emelt szint vizsgaleírásánál, nem tudom fejből.
2018. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-2 kérdést felfog tenni ha nem kezdesz el beszélni, de azért mert kérdez feleleket játszotok nem fogsz kb semmi pontot kapni. Ennek az a lényege hogy 30 percet folyékonyan beszélj a témáról amennyire csak lehet magadtól. Ha jól és jót mondasz nekem egy szót se szólt egész végig a tanár.
2018. máj. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!