Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dolgoztatok már irodában...

Dolgoztatok már irodában diákként? (adatrögzítés, iktatás, szkennelés stb) Szerettétek csinálni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is irodában dolgozok. Elég unalmas meló, de sokkal jobb mint pénztározni, gyárban a termelésben robotolni, leltározni stb. Az eddigi munkáim közül ez a legjobb.
2018. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt előnye még hátránya is. Diákként velem csináltatták mindig az egyszerű de agy zsibbasztó feladatokat pl több ezer dokumentumot kellett kb 5ösével bele tuszkolnom az irat megsemmisítőbe. Meg nekem kellett szaladgálnom mindig hogy ha jöttek valamit megjavítani pedig kb a hely 3/4ét nem ismertem. Az ilyeneken kívül jó volt.
2018. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könyvelőirodában vagyok (egészen mást tanulok), szeretem. Jó a társaság, kezdettől segítettek, már másfél éve ott vagyok. Teljesen szabadon osztom be, mikor megyek, mennyit dolgozok (mostanában sokat, látom, hogy ők is mind túlóráznak, nincs képem lelépni, de honorálják is)
2018. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!