Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Művészeti egyetemre készülőkén...

Művészeti egyetemre készülőként sok lenne három faktot felvennem?

Figyelt kérdés

Német, angol és rajzra gondoltam. Egyik nyelvből emelteznék is, mert mire érettségizem, nekem már kötelező lesz egy emelt:/

Mellette rajzsuliba továbbra is fogok járni, gondolom heti többször is. Sok ez így? Vagy nem, mert nem a legdurvabb faktok?



2018. máj. 19. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én magyar, töri, matek faktra mentem (magyart és törit csak együtt lehetett felvenni), nyelvtagozaton meg amúgy is heti 10 óra angol és német volt:) És NEM haltam bele:)
2018. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne sok, csak felesleges. Művészeti képzés esetén nem veszik figyelembe az érettségi eredményeket.
2018. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Magyar, olasz, angol és biosz faktos vagyok... hát, elég relatív, hogy kinek mi a sok... párszor kell éjszakázni egy héten, hogy szinten tudjak maradni, de szeretem csinálni és ez inspirál... a nyelvek hasznosak, jó kiinduló pont lehet ha a művészeti még se jönne össze, szóval szerintem vállald be, ártani nem fog (amúgy nálunk alapból kötelező legalább 3at felvenni és ki lehet bírni)
2018. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Én vállalnám. A rajz ugye kell neked, a nyelveknek meg mindig hasznát fogod venni. A gimiben kell a lehető legjobb nyelvtudást megszerezni, később már sokkal kevesebb időd lesz rá + most még ingyen van.
2018. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én matekra, angolra és művtörire jártam, mellette két művészeti külön képzésre, többször egy héten. Teljesen viselhető volt. Főleg ahhoz képest ami most egyetemen van:D Ha már ezt se bírod, azt se fogod bírni. Nem árt trenírozni. Ha meg 12.ben a felvételire több energiát akarsz fordítani az egyik nyelvet leadod. De 11.ben simán menni fog.
2018. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És igen jól írja a negyedik, használd ki amíg a gimiben van időd és ingyen tanulsz nyelvet, az mindig hasznos úgy általánosságban az életben, de művészeti egyetemen is jó pont.
2018. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindháromra jelentkeztem:) 5-ös, melyik egyetemre jársz?
2018. máj. 22. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!