Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nagyon rosszul...

Mi történik, ha nagyon rosszul teljesítettem ezt a félévet?

Figyelt kérdés

Kicsit betegség is közrejátszott, de inkább a hanyagság. 4 kreditet sikerült elérnem ebben a félévben, ez az előzővel együtt összesen 30. Ha jól gondolom, akkor át fognak sorolni fizetősre, ez így van? Van olyan, hogy egy félévben el kell érni egy meghatározott kreditszámot, ami ha nincs meg kirúghatnak? Sehol nem találtam erről semmit, csak félek, mert az egyetemet, ha fizetősön is, de be szeretném fejezni.

A másik meg, ha most átsorolnak fizetősre, akkor még van rá mód, hogy visszakerüljek államira? Vagy hogy valahogy elkerüljem a tandíjat?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(Fikázást nem kérek, a saját káromon tanultam, bánom is. Erre mondják azt, hogy tanulópénz :/ )


2018. máj. 21. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Van minimum. Ha jól tudom 2 félév alatt 36 kredit. Szóval, ha átraknak nem tudod a tandíjjat kikerülni. Ha következő két félévben a tanulmányi átlagod kimagasló lesz akkor adhatsz le kérvényt, hogy visszavegyenek államira.
2018. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Én arra gondoltam, hogy olyan minimum van-e, amit kifejezetten egy félévben el kell érni, vagy kitesznek. Vagy akkor úgy kérdem, hogy ha egy félévben pl. teljesítettem volna 36 kreditet, aztán ebben meg nullát, akkor azzal minden jó lett volna?
2018. máj. 21. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal elvileg minden jó lett volna. De nézd meg a TVSZ-t ott le van írva minden.
2018. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!