Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki, aki VÉGZETT alkalmazot...

Mezgageza111 kérdése:

Valaki, aki VÉGZETT alkalmazott nyelvészet, szerkesztői ismeretek, vagy esetleg esztétika minoron, illetve oda járt vagy jár : mik a tapasztalataitok? Merrefelé lehet elmenni, hogy a tudásból, ezekből a tanulmányokból pénzt lehessen csinálni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem vagyok anyagias, különben nem bölcsészkaron lennék. Egyszerűen imádom és érdekel ez az egész, de valamiből kell kenyeret venni, és nem derogál másfajta munka sem, csak szeretnék abból élni, amit szeretek, még ha ez rohadt nehéz is. Szóval tanácsokat szeretnék olyanoktól, akik TUDJÁK, miről beszélnek, mert elvégezték ezeket a minorokat , szakokat, és tudnak épkézláb ötleteket adni. Előre is köszönöm!

2018. máj. 25. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még nem végeztem, de júniusban fogok záróvizsgázni, és szerkesztői ismeretek a minorom. Én megszerettem az évek alatt, így az egyetem után kiadványszerkesztői okj-ra megyek, illetve beleépítek még egy webes szerkesztői tanfolyamot, később lehet webprogramozóit.


Nem ezzel fogsz meggazdagodni, de lehet ezt értelmesen is csinálni. A szerkesztőinek van infós része, azzal esetleg lehet kalandozni. :-)


ELTE BTK? :-)


Az alkalmazott nyelvészet és az esztétikáról nem tudok szólni, bölcsész vagyok, de igazából nem tudom behatárolni, hogy hogy lehet pénzt csinálni esztétika minorból.

2018. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

alknyelv: szerettem, de attól függ,mit akarsz.


szerkesztői: kapcsolatépítésre volt főleg jó, ma szerkesztő újságíróként dolgozom egy újságkiadóban.

2018. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!