Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok arról, hogy a mai diplomamunkák, szakdolgozatok nagy része különböző piackutatásokról, online média felületekről szólnak?

Figyelt kérdés

Jó magam is most készítem erről az egyik kutatásom, viszont megmondom őszintén, azt hittem, ezek a munkák komolyabb értéket képviselnek. A konzulens szinte kötelezővé tette ezeknek a kategóriáknak a vizsgálatát, használatát, de kétes érzéseim vannak.

Mivel nem akartam egy újabb google formon alapuló kérdőívet kitöltetni az ismerőseimmel, így inkább az instagram felületet választottam, ahol egy profil segítségével fogom vizsgálni a különböző pszichológiai, tudatos-tudatalatti viselkedési és megfelelési tényezőket. Amennyiben esetleg van kedved ezt figyelni a következő 2 hónapban, szívesen megosztom privátban a profil adatlapját, és az alapján is szívesen fogadok véleményeket, csak jelezd hozzászólásban.

Az értékű jellegű megszólalások, akár a szakdolgozatomban is visszaköszönhetnek, még ha negatívak is! :)


2018. máj. 25. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerű az oka, a többi téma csontig le van rágva. Ennek van kevéske múltja és általában nagy jövője, a hatásait pedig hosszú távon mindenki csak találgatni tudja, mert olyan léptékű a fejlődés és a trendek váltakozása, hogy nem lehet követni, sem tudni, mi lesz legközelebb az új, a fordulat, az áttörés a történetben.


Én ugyan nem ilyen témát választottam, de szintén nagyon 21.századi. Pont azért, mert nem sok, de elég szakirodalommal bír, izgalmas, mert sok kérdést felvet, tulajdonképp megkíséreljük bejósolni a bejósolhatatlant, és fontos téma is, hiszen a digitális eszközök és az online média túl gyorsan lett hatalmas mértékben a mindennapjaink része, már-már elengedhetetlenül, ergo hat ránk, mert benne élünk. És érdekes vizsgálni 267383 aspektusból.


Ha ez volt a kérdés.

2018. máj. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!