OKJ után egyetem?

Figyelt kérdés

Ha van egy OKJ-s szakmám kereskedelmi szakon, amin belül marketinget is tanultam, akkor milyen egyetemi szakra érdemes továbbmenni marketing szakterületen? Mindenhol csak az alapképzést dobja ki, és ha az nagy vonalakban ugyan az, mint amit OKJ-n megtanultam, az felesleges lenne.

Valamint marketing mellett mennyi hangsúly kerül egyetemen az online marketingre, social media felületekre?



2017. nov. 13. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az OKJ-s szintet ne hasonlítsd egy egyetemi szinthez. Ilyen nincs, hogy felesleges lenne, nyilván az egyetem már magasabb szintű tudást fog adni, mint egy OKJ. Ha ennyire érdekel a marketing akkor van ilyen alapképzés illetve felsőoktatási szakképzés is az egyetemen. Mindenesetre olyan szakot válassz ami valamelyest érdekel is.
2017. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van, azt is tudom, hogy nem feltétlen összehasonlítható. De az OKJ-met nem úgy kell elképzelni hogy alig tanítanak valamit. Emelt szinten folyik minden, az már más kérdés hogy mennyire értek egyet a módszerekkel vagy a pedagógusokkal.
2017. nov. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!