Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan bírjátok ki a...

Ti hogyan bírjátok ki a vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés
Hogyan maradtok végig motiváltak, hogyan tudtok ennyit koncentrálni?

2018. máj. 26. 13:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mert megőrülsz, ha folyton tanulsz. És mivel nincs idő egy normális beszélgetést folytatni valakivel, megnézni egy filmet, vagy ilyesmi, belépek a gyikra, és pár perc "relax".
2018. jún. 10. 10:23
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azok szeretik jobban a vizsgaidőszakot, akik “kamu szakra” járnak. Azok is, akiknek a szorgalmi időszakban minden héten zh-kat kell írniuk, házikat/jegyzőkönyveket kell leadniuk, készülniük kell a beugróra stb. Nekem pl ugyanannyit kell tanulnom vizsgaidőszakban, mint szorgalmiban, de most nem kell legalább egész nap az egyetemen ülni mellette. BME-VIK-re járok, de nálunk ez szinte minden karon így van. Beszéltem egy sráccal, aki a másoddiplomáját csinálja mérnökinfón, tavaly végzett az ÁOK-on. Azt mondta, nem tudná megmondani, melyik szak a nehezebb. Mert ott a szorgalmi időszak könnyebb volt(nem volt ennyi munka év közben), viszont a vizsgaidőszak meg nehezebb(akkor jött rá, hogy hány ezer oldalt kéne pár hét alatt megtanulnia). Ez egy olyan ember véleménye volt, aki mindkét szakot ismeri. Egyébként szerintem a mérnöki és az orvosi diploma megszerzése körülbelül egyformán nehéz. És nem igazán ismerek olyan mérnököt, aki lenézné az orvosisokat. Ha van ilyen, akkor az egy idióta.
2018. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy folyton készülni kell szorgalmi időszakban orvosin is, ugyanúgy vannak szinte minden héten zh-k.
2018. jún. 29. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!