Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek szobelire azoktol,...

Tippek szobelire azoktol, akik nem tanultak?

Figyelt kérdés

Az irasbelijeim sikerultek, tehat nem vagyok sik hulye, de ugy erzem, szobelibol semmit nem tudok, mire oda kerulnek, hogy tanuljak, addigra almos vagyok. Van egy kisbabam, masodik szakmam lenne. Nem akarnek osszel potvizsgazni, de 18-an kezdtuk es addig az irasbelire tanultam es mar nagyon banom, hogy belefogtam!

Mit csinaljak, hogy legalabb egy 2-t osszekaparjak?


2018. máj. 27. 07:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, tanuljak, de 5 percenkent ugralok fel valamiert, igy nem lehet! Kidolgozni sincs ido..ahh.
2018. máj. 27. 07:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig akkor is kell rá minimális időt szánnod, mert így nem lesz meg a kettes se.
2018. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:/
2018. máj. 27. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden tételhez írj 10 mondatot és azt tanuld meg jól. Ez nem lehetetlen. Plusz ha alszik a baba jobban nézz utána a neten. Hajrá. Én is most érettségizek nekem meg az a bajom, hogy az írásbelijeim borzalmassan sikerültek a megoldókulcs alapján ezért fullos szóbeli kell mindenből a jó jegyért. Nagyon keveset tudok tanulni, ha nem a párommal vagyok akkor is mindig van valami. Dehát ez van, meg kell csinálni. Hajrá
2018. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10 mondat eleeg a 2-hez?
2018. máj. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!