Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pontszámí...

Miért van az, hogy a pontszámító kalkulátorok különböző eredményt számolnak?

Figyelt kérdés
Melyik a megbízható a felvi vagy eduline?
2018. máj. 29. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felvit nézd, az eduline nem veszi figyelembe aztomatikusan, hogy adott szakon milyen tárgyakat fogadnak el. Külön neked kell jelölni csak sokan nem figyelnek erre vagy rosszat jelölnek, azért jön ki más. Ha jól állítod be ugyanazt a pontot adja, csak a felvi hülyebiztos, mert szimplán beírsz mindent és számol.
2018. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az edulineon is ugyanazt a 2 tantárgyat számolja mert az lett a két legjobb nekem és mindkettőt elfogadják az adott szakon. (magyar, angol)

És ezért nem értem :(

2018. máj. 29. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

A felvis a jó, a többi kalkulátor szar.

De egyébként van egy tippem: olvasd el a pontszámítási szabályokat és számold ki magad. Nem olyan bonyolult...

2018. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Másodjára felvételizek, jó sokszor számoltam már a felvivel, mindig jó pontszámot adott ki.:)

De ha biztosra akarsz menni, akkor számold ki magadnak!

2018. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!