Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden a Melo-diák vagy a...

Szegeden a Melo-diák vagy a Fürge diák a jobb?

Figyelt kérdés

En meg semelyiket sem probaltam, es sosem voltam diakmunkan. Szemelyes tapasztalatok?

16



2018. máj. 31. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Mindkettő pocsék órabérekkel pocsék munkákat ad.

Igaz, én srác vagyok, de szerintem lányoknál se találsz eszetlen jól fizető munkákat.


Ja, és a szervezés katasztrofális. Nem tudsz semmit sem megtudni a honlapjukról, be kell menni személyesen mindenért, mert valahogy fáj a kapcsolattartó kollégáknak leírnia bármit is.

Emailt nem használnak, a facebookon tartanak kapcsolatot amitől a falnak megyek...

de általában mindig valami nagyon utálatos, a szokásosnál is utálatosabb munkát akarnak rád sózni. Pl Sole Mizo, tejgyári munka... Kinn Szeged legeslegszélén, nehéz fizikai munka...nem csoda hogy nem tolonganak érte, és úgy kell összefogdosni az embereket rá.

Vagy amit a meló diák mindig tol, az ilyen barkácsos meg faipari hülyeségek...Az is kinn a fenében, minimum 50 perc út, és 8 órában szívhatod a fűrészport minden munkaruha nélkül...


de ismétlem, lányok munkáit nem ismerem. De feltételezem ott se kímélnek.


Szóval mindegy melyiket választod, annyi hogy a Meló diáknál több a hisztizős kapcsolattartó, oda inkább ne menj.

2018. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az előző hülyeséget írt. pf én marha jól kerestem és foglalkoztak velem a "mentoraim".

A meló-diáknál több szerencséd lesz, mert a fürge diák eléggé korrupt, amit az egyik hölgy be is vallott nekem telefonon keresztül, amikor munkáról konzultáltunk.

nekem a meló-diáknál annyi munkám volt, hogy a kezemen sem tudom megszámolni és bármikor gáz volt, kijöttek a munkahelyre és tartottak ellenőrzést.

2018. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!