Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Burger King Vs McDonalts?

Burger King Vs McDonalts?

Figyelt kérdés

Melyik az ahol a diákoknak manapság jobban megéri dolgozni? Melyik helyen jobb a munka környezet és a fizetés? Mekinél látom sokszor hogy kb mennyit adnak, viszont a burger kingnél nem tudom mit adnak a munkáért cserébe. Vagy esetleg ha valaki tud ezeknél jobb diákmunkát azt is szivesen meghallgatom.

Köszönöm. (18 elmúltam)



2017. máj. 28. 22:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
meki.
2017. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. máj. 28. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
A burger kingben finomabbak a hamburgerek szerintem.
2017. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet elrontottam amikor a kérdést kiirtam. Köszönöm a válaszokat, csak nem az volt a kérdés:))
2017. máj. 29. 00:00
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
Menj sportolni és egyél egészségesen.
2017. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy háromból kettő válaszoló funkcionális analfabéta :DDD
2017. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ahova felvesznek. :S


Munka szempontjából...nem tudom, hogy milyen. Azt hallottam, hogy diáékként eldöntheted, hogy meddig vagy(nyilván úgy, hogy kiválasztod, hogy x órában vagy és annyiban vagy), míg sima dolgozóként nem nagyon...

Amelyiknél nagyobb a forgalom, ott szerintem nagyobb a pörgés.

Az, hogy környezet jobb-e. Üzletenként változik.

Talán próbáld ki mindkettőt(ha lehet), aztán döntsél a jobb mellett.

2017. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Igazából még a bérezés is érdekelne hogy van-e aki tudja hogy a Burger Kingnél jelenleg milyen fizetés van? Mert sok Mekis hirdetés van, ott tudom mit fizetnek viszont a Burger kingeset nem találtam.


És hát igen, tudom hogy sportolni és egészségesen táplálkozni fontos, még szerencse hogy leszoknom nem kell a gyorskajákról.:)

2017. máj. 29. 14:45
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

" Hihetetlen, hogy háromból kettő válaszoló funkcionális analfabéta :DDD

"


Nem. Csak a kérdező fogalmazása olyan idióta, hogy úgy fogalmazza meg a kérdést hogy elolvasod a félkövér betűt azt hiszed tudod miről van szó.

2017. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az idióta jelzőt. De szerintem elég érthetően leirtam alatta hogy mi érdekel, az hogy valaki annyira figyelmetlen, vagy kapkod, vagy egyszerüen, a te szavaddal élve, idióta, hogy nem olvassa el a kérdést, akkor ne én legyek már az idióta. Könnyű mást hibáztatni, de szerintem egyáltalán nem rontottam, mivel a kérdésem tényleg a Burgerking Vs Meki kérdést feszegeti, csak épp nem izvilág, hanem munka szempontjából.

Akik rosszul irtak nem haragszom rájuk, de az hogy le idiótázól, már frusztrál. Köszönöm hogy próbáltál okos lenni, most nem jött össze, majd próbáld meg újra, csak kérlek máshol, hátha... mr garrison szavaival élve a South Parkból "Annyit kérek hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kiméljenek".:))

2017. máj. 29. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!