Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az angliai végzettségeimet...

Az angliai végzettségeimet meg tudom nézni valahol, hogy mennyit érhet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból érdekel, hogy mennyi pontom lenne, milyen egyetemekre vennének fel, stb. Már egészen általános korom óta itt tanulok.

2018. jún. 1. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Iskola függő, jobb velük beszélni, de egyébként én amikor néztem az egyetemek oldalán volt olyan hogy követelmények és ott leírták a külföldi követelményeket. Csak ugyebár kérdés hogy mi mennyire számítunk külföldinek az ő szemszögükből. Én többnek is írtam emailt anno amikor próbáltam eldönteni hogy érdemes lenne e vissza menni Magyarországra egyetemre, de nem mostanában volt úgy hogy az e-mailek már nincsenek meg.
2018. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!