Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a tanár rosszul...

Létezik, hogy a tanár rosszul viszi be Neptunba a jegyeket?

Figyelt kérdés
Volt egy írásbeli vizsgám, nem sikerült jól, teljesen fel voltam készülve lelkileg a bukásra (utóvizsga volt, az előző is ugyanilyen volt, a mostaniba talán még kevesebbet is írtam, mint az előzőbe). Erre ma látom, hogy Neptunba be van írva egy 4-es. Ha egy kettes lenne, még talán elfogadnám, de ezt nagyon nem érzem reálisnak. Attól félek, hogy valaki más jegyét írták be hozzám, neki meg beírták az én egyesem vagy esetleg kettesem. Valakivel már történt ilyesmi? Ha igen, akkor mi a teendő ilyenkor?
2018. jún. 2. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy létezik. Velem szóbeli után is előfordult, hogy nem azt írták be a Neptunba, mint amit a helyszínen mondtak. Ahogy észrevettem, írtam egy emailt a tanárnak, és kijavította.
2018. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És hogy fogalmazzam meg az email-t arról, hogy szerintem bukást érdemlek? :D
2018. jún. 2. 13:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el megtekintésre, ott minden kiderül.
2018. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Velem is volt már ilyen. 5-öst kaptam, 4-est írt be. Írtam egy levelet, 5 perc múlva már javította is.
2018. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
50%
De hulyek vagytok..nemhogy orulnetek..
2018. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 nemaRendőrség ***** válasza:
46%

Na és?

Ha valaki egyest kapott mikor nem is majd megy és reklamál

2018. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Írtam egy emailt a tanárnak, legfeljebb röhög rajtam egyet és visszaírja, hogy tényleg ilyen jól sikerült a vizsgám. Persze mindenki azt csinál ilyen helyzetben, amit jónak lát, én csak nem éreztem helyesnek és reálisnak, hogy ennyire jó jegyet kapok és már amúgy is átszerveztem az összes többi vizsgámat úgy, hogy ebből a tárgyból még egyszer el tudjak menni.
2018. jún. 2. 16:02
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Én mondjuk bementem volna hozzá megtekintésre (amit mindenhol lehet), nem pedig cikiztem volna egy ilyen emaillel, hogy "tanár úr, bocsi, de szerintem rossz jegyet írt be nekem, mert szerintem én kettest kaptam, nem négyest."
2018. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy "cikizés" lenne ez az email, teljesen kulturáltan, udvariasan fogalmaztam meg. Azért nem tudok bemenni megnézni a vizsgám, mert nincs külön kijelölve időpont a megtekintésre, a tanárral kell egyeztetni, hogy mikor ér rá. Én pedig fel szeretnék venni egy másik vizsgát, ami erre épül minél hamarabb. Mire nagy nehezen visszaírna a tanárom, hogy "jó, akkor jövő csütörtök 15:00", már nem marad hely a következő vizsgára és csúszik az egész vizsgaidőszakom.
2018. jún. 2. 19:06
 10/13 nemaRendőrség ***** válasza:
22%

Én már csakazértis megbuktatnálak ezután mindkét vizsgán.

Hogy lehetsz annyira életképtelen, hogy nem fogadod el az élet ajándékait, inkább szivatod magad?

2018. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!