Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedden vizsgázom, de még van...

Kedden vizsgázom, de még van 3 tétel, amit nem tudok. Érdemes még megtanulni vagy már mindegy, mert úgysem érik be?

Figyelt kérdés
120 van összesen a többit már csak át kéne ismételni, de annyira kevés erőm van hozzá. Mivel motiváljam magam?
2018. jún. 2. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát megtanultal 117 tételt és azon a 3db-on problémázol? Megtanulsz ma, holnap és hétfőn egyet, valamint nyilván ismétled a többit. Ne menj úgy el, hogy van akár 1 tétel is amiből nem tudsz fixen 10 mondatot.
2018. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szombatról keddre nem érik be???

Csak akkor, az egyik a kínai nyelv alapjai:DDD

TANULD MEG őket, képzeld, hogy fogod érezni magad, ha belehúzol és ezért megvágnak!

Legkésőbb holnap megtanulod, hétfőn átismétled! (De én inkább ma átvenném őket, inkább most éjszakázz, ne utolsó éjjel!)

2018. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 tétel 3 nap alatt nem megy neked? :D akkor azt a 117-et az elmúlt 10 évbe tanultad v mi? én még el se kezdtem megnézni a szóbeli érettségi tételeket :D
2018. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán megtanulhatod.
2018. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anno egyetem..szigorlat..XXX tétel.......a 18-as tétel nem volt szimpi azt kihagytam....vizsga előtti este 6 körül mondom csak megtanulom már nehogy baj legyen....másnap a 18-ast húztam ki és jelest kaptam...ha nem tanulom meg kárba veszett volna a többi tétel, mert alapból bukta....
2018. jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes röviden átfutni, hogy legyen róla valami fogalmad. Mert ki tudja, hogy mit húzol. Párom mesélte, hogy ő sem tanult meg 3 tételt az egyetemen. Hát persze, hogy kihúzta az egyik olyat.
2018. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!