Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételinél hogy kell a...

Felvételinél hogy kell a fogyatékosságot igazolni?

Figyelt kérdés
Gerincferdülésem van és azt mondták arra adnak +40pontot, de kell valamilyen szakértői vélemény. Ilyent hol lehet szerezni?
2018. jún. 3. 08:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Ugye ezt csak viccnek szántad? A gerincferdülés nem fogyatékosság, és semmi nem jár érte. Ha tolószékes rokkant vagy akkor jár valami plusz pont.
2018. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenekre nem adják meg.

Én mozgássérült vagyok és megkaptam de nagyon sokáig tartott ez az egész.

2018. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg fogyatékos vagy de nem a gerincferdülés miatt.
2018. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kedvencem elmegy a fogyi valahová máris előnyt akar kovácsolni a fogyatékosságából, miert kell velük kivételezni? Nézzétek nyomi vagyok jár nekem +40 pont. Tanár nem adja meg a vizsgát biztos utálja a nyomikat, nem vesznek fel dolgozni diszkriminálnak. Azon a +40 ponton múlik, hogy fel-e vesznek akkor inkább ne is menj oda.
2018. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Nekem szemtengelyferdülésem,kancsalságom van és ezért sem kapom plussz pontot. Akkor te a gerincferdülésedre miért is kapnál?


Amúgy nem értem ezeket a dolgokat. Miért kapna valaki fogyatékosságra plussz pontot....

2018. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Meg igazából miért kéne plussz pont? Egy nyelvvizsga + emelt szintü érettségi és máris 100 plussz pontod van. Több nem lehet 100-nál.
2018. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2018. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valakinek olyan súlyos gerincferdülése, ami megalapozza, hogy járjon, ne legyetek gonoszak. Ki kell próbálni, milyen állandó fájdalom mellett a tanulásra koncentrálni, és megértitek, miért részesítik őket előnyben. Lelki nyomoroncok...


Kérdező, akkor jár, ha súlyos az állapotod, és mozgássérültnek minősülsz jogszabály alapján.

2018. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
8# nagy fajdalommal jar a tanulas, hogy fog dolgozni? Szazalekoltassa le magat es kesz. csak a fogyatékosságára akar rajatszani akkor meg a kerdező szégyelje magát mert ebben az esetben ezt látom.
2018. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

nem a tanulás jár fájdalommal, hanem az, hogy él... te tudsz úgy koncentrálni???


Miért százalékoltassa le magát? Megtalálhatja azt a hivatást, amit ilyen állapotában is el tud végezni. Csak éppen teljesen mások az esélyei a tanulásban, mint neked vagy nekem.

2018. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!