Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem első évének elvégzése...

Egyetem első évének elvégzése után tarthatok egy év szünetet?

Figyelt kérdés
az első évet elvégeztem de most szeretnék egy évet kihagyni. van erre lehetőség és hogy utána folytassam rendesen a második évet, államilag támogatottan?
2018. jún. 3. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Persze. 2 félév lehet egymás után. Tehát csinálhatod úgy is, hogy: 1 félévet jársz 2 félévet nem aztán megint 1 félévt jársz aztán megint 2 félévet nem. Csak ennek nincs értelme, mert sose végeznél. :) De kihagyhatsz egy évet persze.
2018. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, ezzel a kihagyással, hogy utána nem biztos, hogy kedved lesz vissza menni tanulni. :) Tapasztalat. Sokat voltak a mi egyetemünkön akik így el-el mentek passzívra. Utána már nem jöttek vissza többet.
2018. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor ha már 2 félévem megvan akkor is mehetek passzívra?

A probléma hogy elkezdeni sem volt kedvem... :D

2018. jún. 3. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Tarthatsz szünetet. De ha elkezdeni sem volt kedved, akkor lehet, hogy egy olyan szak után kéne nézned, ami tényleg érdekel, mert így csak nyűg.
2018. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!