Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 23 évesen, első szakmaként...

23 évesen, első szakmaként ingyenes a rendőr szak elvégzése?

Figyelt kérdés
El szeretném végezni a sima 2 éves rendőr szakot,érettségi után kimentem külföldre így semmilyen szakmai végzettségem nincs,azt tudom hogy az első szakma ingyenes de úgy tudom csak 22 éves korig. Most arra lennék kiváncsi hogy ez változott e már,ha pedig nem akkor kb mennyi a rendőr suli tandíja? illetve ha nincs jogsim az hátrányt jelent-e? mert egyik ismerősőm szintén rendőr szakon végzett de 10 évvel ezelőtt és akkor még úgy volt hogy a suli állta a jogsit. Gondolom ez ma már nem így megy,de a lényeg amit tudni szeretnék az a tandíj,hogy most akkor ez az én esetemben támogatott vagy sem? köszönöm a válaszokat előre is!
2012. ápr. 10. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
nem támogatott,de még pénzért sem biztos hogy mehetsz. jó tanulmányi előmenetellel kell rendelkezni,több felvételi vizsga van,fizikai kondíciónak is kitűnőnek kell lennie. egyik ismerősöm 2 éve edz folyamatosan, reméli idén bekerül, de nem egyszerű (ő 24 éves)
2012. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!