Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem megyek el az...

Baj, ha nem megyek el az érettségi megtekintésre?

Figyelt kérdés
Vagy szóbelin kevesebb pontot fognak adni bosszúból?
2018. jún. 4. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják tudni a szóbelin, hogy elmentél-e megtekinteni az írásbelidet, és nem is fogja érdekelni őket. Egyedül magadat hozhatod vele hátrányba, mindenki másnak mindegy. Azért szoktak elmenni az emberek, mert előfordul hiba a javításban. Nekem pl. volt olyan, hogy az egyik feladatra abszolút nem kaptam pontot, elfelejtették hozzáadni...
2018. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Számodra baj, mert így nem fogod tudni, hogy mennyit kell még tanulnod a szóbelire. Nekem holnap lesz, mindenképp elmegyek.
2018. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Neked lehet baj, mert senki nem fogja leellenőrizni, hogy jól javították ki a feladatlapodat vagy sem. Pl.emelteken, főleg ahol számolni kell (matek, kémia, fizika) gyakran előfordul, hogy találsz még magadnak pontot. De akármelyik másik érettségin is elnézheti a tanár, nem rosszindulatból, csak fáradtságból vagy figyelmetlenségből. Aztán meg utána ott fog enni a fene, ha pont egy ponton múlik a jobb jegy.
2018. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emeleteket megnéztem, pont azért, hátha lehet találni plusz 1-2 pontot (meg annak ott tudtam meg az eredményét leghamarabb.)

A közepek közül egyet sem néztem meg, mert addigra már tudtam, hogy mind 5 lett:)

Amúgy a kutyát nem érdekli, megnézed-e őket.

2018. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!