Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira koponya modell...

Orvosira koponya modell szükséges, vagy érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Anatómia tanuláshoz mennyire ad segítséget egy műanyag koponya modell, és szerintetek megéri-e beruházni rá orvosi első évében?

2018. jún. 5. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Az inkább a Színművészetire kell, a Hamlethez, lenni vagy nem lenni Van ott elég modell, nem kell otthonra.
2018. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
kell bízony.
2018. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem.
2018. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

csak képek alapján aligha fogo megtanulni, jobb ha van egy 3d modelled.

ami van koponya az meg lehet foglalt lesz.

2018. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem komolytalan kérdésnek szántam. Tényleg érdekel, hogyha valakinek van, akkor mennyire használja orvosin. Feleslegesen én sem akarok ilyet venni.
2018. jún. 5. 11:06
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van, jobb napjaimon abból iszom a whiskyt. Másra nem kell :)


Szóval ha akarsz egy fancy poharat, jó beruházás, amúgy felesleges szerintem.

2018. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen komolyan írtam, hogy szerintem felesleges beruházás. Az egyetemen van mód arra, hogy nézegesd + millió kép, ábra, 3D-s videó meg migyéb elérhető.
2018. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Mint látod, megoszlanak a vélemények. Szerintem igenis van haszna, nincs rajta minden nyílás amit tudni kell, de a fontosabbakat meg lehet tanulni. Nekem volt és jól jött, szóval ajánlom. Egy ismerősöm szerzett egy neurológustól igazi koponyát, együtt gyakoroltunk rajta és igazából annak volt a legtöbb haszna, de ez nyilván nem olyan kivitelezhető (meg persze illegális), mint megvenni a műanyagot.
2018. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 5. 14:49
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Műanyagnak nincs semmi értelme nincsenek rajta azok az érdességek meg élek meg lyukak amik kellenének.. szóval max valódit érdemes beszerezni amúgy nem olyan vészes az ára és egyáltalán nem illegális nem értem miért gondolta egy előttem lévő hogy illegális 😂😂😂 egy csoporttársam 20ezerért vett eggyet egy volt orvosistól, de amúgy tudod órán meg az anat múzeumban is nézegetni az egyetemen szóval szerintem felesleges.
2018. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!